Piłkarze Lechii Zielona Góra przegrali w lidze makroregionalnej U-19 z Chrobrym Głogów 1:4. Głogowianie od początku meczu narzucili swój styl gry i stwarzali sporo sytuacji pod bramką Lechii. W 15 minucie pierwszego gola zdobył Oliwer Reszuta, a w 45 minucie na 2:0 dla Chrobrego podwyższył Filip Pinkowski. Po zmianie stron pierwsza akcja głogowian przyniosła im trzecią bramkę, a na listę strzelców ponownie wpisał się Reszuta. W 80 minucie po raz czwarty do bramki gospodarzy trafił Krzysztof Janiszewski, a honorowego gola dla Lechii w 87 minucie uzyskał Kacper Grzegorczyk:
Lechia U-19 wysoko przegrała z Chrobrym
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Cały kraj objęty ostrzeżeniami II i III stopnia oraz alertem RCB przed upałem
PAP
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026
Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana pod Zieloną Górą. Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych.
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
Raport o stanie Zielonej Góry. Władze bronią dokumentu, opozycja krytykuje
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
Jak powinno wyglądać finansowanie sportu w Zielonej Górze?
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
"Romantyczna misja bez kasy" reportaż Małgorzaty Nabel-Dybaś
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026