Chojna była gospodarzem II rundy mistrzostw strefy Polski zachodniej. Udanie zaprezentowali się zawodnicy CrossTeamu Zielona Góra, który w kilku klasach stanęli na podium. O wynikach mówi kapitan zielonogórskiego klubu Wojciech Wyrzykowski:
CrossTeam Zielona Góra na podium w II rundzie MP strefy
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Arkadiusz Miłoszewski - Zastal wicemistrzem i co dalej???
Jacek Białogłowy
22 czerwca 2026
Najmłodsi mieszkańcy przywitali lato z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury [ZDJĘCIA]
Przemysław Kozubaj
22 czerwca 2026
Basket 4 Kids najlepszy w regionie w dwóch kategoriach
Jakub Lesiński
22 czerwca 2026
Zielonogórzanka straciła ponad 100 tysięcy złotych. Dała się nabrać fałszywym doradcom
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026
Zielonogórskie kluby sportowe apelują o stabilne finansowanie
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026
20-latek stracił prawo jazdy za jazdę motocyklem na jednym kole
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026
Dominika Skarupska siódma w strzeleckich MŚ juniorek
Marek Staniszewski
22 czerwca 2026
Wakacyjne atrakcje w bibliotece Norwida
Przemysław Kozubaj
22 czerwca 2026