Rezerwy Lechii podzieliły się punktami z Dębem

W czwartej lidze piłkarskiej zespoły rezerw Lechii Zielona Góra i Dębu Sława Przybyszów podzieliły się punktami. Remis 2:2, a wszystkie bramki padły w drugiej połowie, bo pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowo. Po zmianie stron w 58 minucie gola dla gospodarzy zdobył Michał Pilarczyk, który dwie minuty później mógł podwyższyć na 2:0, ale zmarnował dogodną sytuację. Goście zrewanżowali się kontrą po której w 60 minucie na listę strzelców goli wpisał się Maciej Rybak. Odpowiedź rezerw Lechii nastąpiła w 72 minucie, gdy do bramki Dębu trafił Dawid Dębski, a w 85 minucie wynik meczu na 2:2 ustalił Mateusz Dobrakowski. Napastnik Lechii Dawid Dębski przyznał, że zwycięstwo było blisko, ale rywal też miał szanse: