Słaby początek i Lechia nie zagra w CLJ U17

Lechia Zielona Góra bez awansu do Centralnej Ligi Juniorów w kategorii U17. Po wygranej w I meczu barażu o awans 2-1 z Zagłębiem Sosnowiec dziś młodzi Lechiści przegrali na wyjeździe 1-5 i to rywal zagra w CLJ.

Lechia przegrywała już po….18 sekundach. Piłkę ze środka boiska dostał przed polem karnym Celej, wpadł w pole karne, nikt go nie atakował więc strzelił i gospodarze prowadzili.

Potem Lechia próbowała przejąć inicjatywę, ale szybko została skarcona.

W 19 minucie Lechiści stracili bowiem piłkę przed polem karnym, poszła wrzutka z prawej strony, Lis przyjął ją na pierś, huknął z woleja i było 2-0.

W 25 minucie strata Lechii w środku pola, 3 podania Zagłębia i Dziedzic strzela na 3-0.

Na sam koniec I połowy, w 44 minucie dobrze lewą stroną popędził Chyżpolski, wyłożył piłkę Grzegorczykowi – ten pięknie, płasko uderzył z 18 metrów i I połowa skończyła się wynikiem 3-1 dla miejscowych.

Przez pół godziny II połowy nic wielkiego się nie działo, w końcu w 76 minucie dośrodkowanie z prawej strony i Łaga pięknym strzałem zdobywa 4 gola, a potem jeszcze jest karny dla Zagłębia i mecz kończy się wynikiem 5-1 – Zagłębie awansuje do CLJ.