Piłkarze TS Przylep rozgromili Wzgórze Podlegórz 8:0 na inauguracje rozgrywek zielonogórskiej klasy B. Do przerwy gospodarze po bramkach Macieja Kononowicza w 20 minucie z rzutu karnego i w 36 z akcji oraz Rafała Bartosika – prowadzili 3:0. W drugiej części spotkania goście opadli z sił, a gole dla TS Przylep zaczęły padać seryjnie. W 49 minucie Kononowicz trafił z karnego, w 55 gola zdobył Bartosik, w 57 Paweł Dzikowicz, w 60 czwartego gola strzelił Kononowicz, a na 8:0 wynik ustalił Bartosik.
Wystrzałowa inauguracja klasy B w Przylepie
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026
Nielegalna plantacja konopi zlikwidowana pod Zieloną Górą. Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych.
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
Raport o stanie Zielonej Góry. Władze bronią dokumentu, opozycja krytykuje
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
Jak powinno wyglądać finansowanie sportu w Zielonej Górze?
Aurelia Adaszyńska
27 czerwca 2026
"Romantyczna misja bez kasy" reportaż Małgorzaty Nabel-Dybaś
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026
ZGK wstrzymuje koszenie traw na terenach należących do miasta
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026