DMPJ w Gorzowie w identycznej kolejności jak w Zielonej Górze

Rozgrywana w Gorzowie druga runda finałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu zakończyła się w identycznej kolejności jak pierwsza w Zielonej Górze.

Zwyciężyły Wilki Krosno przed GKM-em Grudziądz i Falubazem Zielona Góra a na 4. miejscu zawody ukończyła Stal Gorzów. Falubaz zgromadził 28 punktów, o jeden mniej niż GKM:

Oprócz 12 punktów Michała Curzytka na dorobek Falubazu złożyło się 10 punktów Maksyma Borowiaka i po 3 Dawida Rempały i Kacpra Rychlińskiego. Stal jadąca w trzyosobowym składzie wywalczyła 26 punktów z czego 13 Oskar Hurysz, 7 Oskar Paluch a 6 Mateusz Bartkowiak:

W klasyfikacji generalnej Wilki mają 8 punktów, GKM 6, Falubaz 4 a Stal 2. Trzecia runda zaplanowana jest na 27 września w Grudziądzu.