Reprezentanci Klubu Karate Nidan Zielona Góra zdobyli osiem medali podczas mistrzostw Europy we włoskim Rimini. Na najwyższym stopniu podium stanęli: juniorzy Wiktoria Warzecha i Maciej Florek oraz junior młodszy Konrad Kałasznikow. O występie w mistrzostwach Europy mówi trener Mirosław Kuciarski, który był także jednym z sędziów podczas zawodów w Rimini:
Osiem medali ME zawodników KK Nidan Zielona Góra
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Visit Zielona Góra przypomina o funkcjonowaniu Zielonogórskiej Karty Turysty
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Były prezydent Zielonej Góry przed sądem. Nie przyznaje się do winy
Piotr Bakselerowicz
24 czerwca 2026
Potrąciła rowerzystę i straciła prawo jazdy
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Piotr Bujewicz w złotej drużynie podczas MŚ w Suhl
Marek Staniszewski
24 czerwca 2026
Schronisko czeka na lato z ostrożnym optymizmem
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Krzysztof Rukojć, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Upały dają się we znaki zwierzętom. Schronisko prosi o baseniki
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
„Carmina Burana” na zakończenie sezonu Filharmonii Zielonogórskiej
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026