Jakub Rosa z Gwardii Zielona Góra wystrzelał aż 4 medale (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy) podczas młodzieżowych mistrzostw Polski w strzelectwie, które odbyły się we Wrocławiu. Z zielonogórskich strzelców na podium stanęli także: Maja Jarosińska, Rafał Ratajczak i Mariusz Bartczak-Gepart. O wynikach mówi Jerzy Zarzycki – szkoleniowiec Gwardii:
Jakub Rosa ,,rozbił bank” podczas młodzieżowych MP
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Cezary Molenda nowym reżyserem korowodu winobraniowego
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Visit Zielona Góra przypomina o funkcjonowaniu Zielonogórskiej Karty Turysty
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Były prezydent Zielonej Góry przed sądem. Nie przyznaje się do winy
Piotr Bakselerowicz
24 czerwca 2026
Potrąciła rowerzystę i straciła prawo jazdy
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Piotr Bujewicz w złotej drużynie podczas MŚ w Suhl
Marek Staniszewski
24 czerwca 2026
Schronisko czeka na lato z ostrożnym optymizmem
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026