Tomasz Jakimczuk ze Startu Zielona Góra zdobył trzy medale w turnieju tenisa stołowego osób niepełnosprawnych ITTF Fa40 French Para Open 2023 w Saint-Quentin-en-Yvelines. Zielonogórzanin uplasował się na trzecim miejscu w turnieju indywidualnym, a w grze deblowej wraz z Martinem Zwolankiem z Czech zdobył srebrny medal, natomiast w mikście brąz z Aną Prvulovic z Serbii.
Tomasz Jakimczuk z trzema medalami we French Open
- Marek Staniszewski

- Categories: Sport
Powiązane treści
BCU "Budowlanka" podsumowuje cykl szkoleń
Jakub Mielcarz
25 czerwca 2026
Lubuscy pszczelarze o sezonie
Marta Czechowska
25 czerwca 2026
IMGW ostrzega przed upałem z temperaturą do 33 st. C w całym kraju
PAP
25 czerwca 2026
Jechał 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „dziewięćdziesiątka”
Aurelia Adaszyńska
25 czerwca 2026
Falubaz ma nowego dyrektora
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026