Piękna wygrana SKM-u Zastalu w II lidze!

Świetny mecz SKM-u Zastalu Zielona Góra w II lidze koszykarzy. Podopieczni Piotra Bakuna pokonali u siebie Exact Systems Śląsk Wrocław 86-71.

Przez kwadrans mecz był wyrównany, ale w końcówce I połowy Zastal zaczął przełamywać rywala, a złamał go zupełnie w III kwarcie, w której prowadził już nieustannie kilkunastoma punktami. Świetnie SKM grał na deskach(50 zbiórek w meczu!), nie tracił za dużo piłek(11 w meczu) no i był skuteczny.

Punktowo „rządzili” Rafael Kolawole(18  w meczu), Natan Kubka(14), Mikołaj Szpakowski(11) no, a Kamil Olejnik do punktów(15) dodał 13 zbiórek. Ale pochwalić trzeba innych – choćby Amadeusza Łupińskiego za 9 zbiórek, czy 16-letniego Jakuba Kowackiego, który trafił trójkę i tym samym zdobył pierwsze punkty w 2 lidze.

W 4 kwarcie w każdym razie SKM odjechał już na 22 punkty, a mecz zakończył 15-punktową wygraną.

No i nasza ekipa nie ukrywała, że był to jej najlepszy mecz w sezonie.