Wczoraj Rada Miasta Zielonej Góry przyjęła projekt dotyczący darmowej komunikacji miejskiej dla studentów. Jeszcze w marcu żacy mają korzystać z zielonogórskich autobusów bez ponoszenia kosztów. Zapytaliśmy zielonogórzan co sądzą o tym sądzą?:
Studenci autobusem za darmo [SONDA]
- Bartosz Schaefer

fot. M. Czechowska
- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Cezary Molenda nowym reżyserem korowodu winobraniowego
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Visit Zielona Góra przypomina o funkcjonowaniu Zielonogórskiej Karty Turysty
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Tłumy na spotkaniu Zastalu z kibicami!
Paweł Górski
23 czerwca 2026
Najbliższe dwa dni pogodne i ciepłe; w weekend na zachodzie do 38 st. C
PAP
23 czerwca 2026
Zielona Góra stawia na e-turystykę
Aurelia Adaszyńska
23 czerwca 2026
Wakacje w lesie - propozycje RDLP
Aurelia Adaszyńska
23 czerwca 2026