Wstyd! Lechia traci u siebie 6 goli i znowu przegrywa

Fatalny mecz Lechii Zielona Góra w 3 lidze – przegrała na własnym boisku 3-6 z broniącą sie przed spadkiem Unią Turza Śląska.

Mecz zaczął się od prowadzenia Lechii, która zdobyła bramkę w 17 minucie, ale kolejne 3 gole po kontrach zdobyli goście i do przerwy prowadzili 3-1.

Potem Lechia strzeliła kontaktowego gola, ale goście znów kontrowali, a Lechia słabo wracała do obrony, rywale łatwo dochodzili do czystych sytuacji strzeleckich i zdobywali kolejne bramki.

Skończyło się kompromitującą porażką Lechii, która grała w ataku pozycyjnym, jak zawsze miała długo piłkę przy nodze tyle, że nisko grający przeciwnik nie miał problemów z powstrzymanie tych ataków, w dużym stopniu odciął miejscowym grę skrzydłami, a gdy tylko przejął piłke wyprowadzał zabójcze kontry, z którymi Lechia od kilku meczów ma ogromne kłopoty.

W 3 ostatnich meczach ligowych zespół Andrzeja Sawickiego zdobył tylko 1 punkt(porażki z Cariną i Unią, remis we Wrocławiu), a gra ani trochę się nie poprawia…