Lechia przegrywa z rezerwami Śląska

Lechia Zielona Góra przegrała w III lidze 0-2 z rezerwami Śląska Wrocław.

W I połowie mecz był prowadzony w szybkim tempie, lekką przewagę miał Śląsk, ale i Lechia próbowała zaatakować.

Pierwsza groźna akcja była w 13 minucie – Lizakowski uderzał z ponad 20 metrów – świetnie obronił Bursztyn.

W 24 minucie wrzutka Śląska z lewej strony, obrona zaspała, a Lutostański uprzedził interweniującego bramkarza Lechii i było 1-0 dla gości.

34 minuta – Bursztyn wyciąga z okienka strzał gości.

Jeśli chodzi o ataki Lechii to brakuje jej zdecydowania w polu karnym, ostatniego podania. W 40 minucie Kołodenny strzela w polu kranym głową, ale piłka leci nad poprzeczką.

Do przerwy Lechia przegrywa 0-1, w drugiej nieźle zaczyna, ale w 60 minucie Dawid Deski za bezsensowny faul dostaje drugą zółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę i Lechia gra w dziesiątkę.

Do końca przeważa już Śląsk, ktory na 6 minut przed końcem strzela gola na 2-0. W samej końcówce jeszcze drugą żółtą kartkę dostaje Kurowski z Lechii i też wylatuje z boiska podobnie, jak zden