Ukradli sprzęt i narzędzia warte blisko 14 tysięcy złotych – chwilę później zostali zatrzymani przez policjantów. Jak podała policja, w miniony poniedziałek zielonogórski patrol kilkanaście minut po zdarzeniu i zgłoszeniu zatrzymał dwoje sprawców kradzieży elektronarzędzi z terenu posesji w jednej z podzielonogórskich miejscowości. Oboje usłyszeli zarzuty kradzieży, mężczyzna dodatkowo zarzut posiadania narkotyków. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci zaznaczają, że sprawcami okazali się kobieta i mężczyzna, którzy poruszali się samochodem przewożąc jednocześnie dwoje małych dzieci, które odebrali wcześniej ze żłobka. Ustalili również, że ta sama para dokonała jeszcze dwóch innych kradzieży w miejscowościach w gminie Sulechów i gminie Zabór.
Ukradli narzędzia warte ok. 14 tysięcy złotych
- Marta Czechowska
- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
Podsumowano sezon w Basket 4 Kids
Marek Staniszewski
27 czerwca 2026
Nowy dyrektor Falubazu o swojej roli w klubie
Paweł Górski
26 czerwca 2026
Magistrat podpisał umowę na remont dróg w sołectwie Zawada
Przemysław Kozubaj
26 czerwca 2026
Oszczędzajmy wodę! - apel ZWiK
Przemysław Kozubaj
26 czerwca 2026
1 lipca wystartuje Lato Muz Wszelakich 2.6
Przemysław Kozubaj
26 czerwca 2026
OSP Sucha zaprasza na XI Nocny Spacer Pidżamowców
Aurelia Adaszyńska
26 czerwca 2026
Zielonogórski Rower Miejski wrócił na ulice
Aurelia Adaszyńska
26 czerwca 2026
Maja Nowak już nie jest wiceministrą. "Do wyborów może wydarzyć się wiele"
Piotr Bakselerowicz
26 czerwca 2026