Grad bramek w Zawadzie! Ikar lepszy od KP Świdnica

Ikar Zawada pokonał na własny boisku 5:4 (3:1) KP Świdnica w czwartkowym meczu Pucharu Lata. Dla zespołu Ikara jest to drugie zwycięstwo w turnieju.

Dla ekipy gospodarzy mecz rozpoczął się znakomicie, bo od dwóch szybkich trafień Krzysztofa Złakowskiego. Golem kontaktowym odpowiedział Jerzy Witzurki, a bramkę na 3:1 kończącą pierwszą połowę zdobył Bartosz Urban.

Po przerwie jako pierwsi ponownie trafili gospodarze, a strzelcem okazał się Tomasz Piwowarski. Było 4:1. Dwa trafienia zaliczyli następnie piłkarze ze Świdnicy – Mateusz Chawrył i Marcin Wojcieszak. Pod koniec meczu ostatnią bramka dla Ikara zdobył ponownie Bartosz Urban, a wynik ustalił Damian Politański.

-Zabrakło skuteczności – ocenia to spotkanie właśnie Politański.

Teraz głos drużyny zwycięskiej. Jakub Pejs słabszą postawę swojego zespołu w drugiej połowie tłumaczy m.in. wpuszczeniem przez trenera na boisko kilku rezerwowych zawodników.