Rollercoaster w meczu rezerw Lechii z Dozametem

Piłkarze rezerw Lechii Zielona Góra zremisowali z Dozametem Nowa Sól 3:3 (2:0) w meczu lubuskiej IV ligi piłkarskiej.

Pierwszy kwadrans to popis Lechii, która po bramkach Dawida Sowińskiego prowadziła 2:0. Na początku drugiej połowy za faul w polu karnym na Sowińskim, arbiter podyktował rzut karny – zamieniony na bramkę przez Macieja Pilarczyka. Gospodarze prowadzili już 3:0, a dopiero wtedy Dozamet zaczął grać. W 59 minucie pierwszego gola dla nowosolan zdobył Marcin Mościcki, w 65 do bramki zielonogórzan trafił Gracjan Lewicki, a w 85 ponownie Mościcki. W końcówce meczu drugą żółtą kartkę ujrzał Sowiński, ale Dozamet choć miał kilka dogodnych sytuacji, nie zdołał przechylić szali na swoją korzyść i mecz zakończył się remisem.