Potrącenie na ul. Botanicznej. Przed 19.00 w przechodzącą przez ulicę nastolatkę wjechał kierowca auta osobowego. Jak podała zielonogórska policja, około 17-letnia dziewczyna została zabrana do szpitala. W tej chwili ruch na ul. Botanicznej odbywa się jednym pasem. Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze informuje o możliwych opóźnieniach autobusów na liniach: 8, 27 i 44. Przewoźnik w mediach społecznościowych podał również, że do potrącenia doszło w okolicy pętli autobusowej na przejściu dla pieszych.
Ul. Botaniczna: potrącenie i ruch wahadłowy
- Marta Czechowska

M. Czechowska
- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
BCU "Budowlanka" podsumowuje cykl szkoleń
Jakub Mielcarz
25 czerwca 2026
Lubuscy pszczelarze o sezonie
Marta Czechowska
25 czerwca 2026
IMGW ostrzega przed upałem z temperaturą do 33 st. C w całym kraju
PAP
25 czerwca 2026
Jechał 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „dziewięćdziesiątka”
Aurelia Adaszyńska
25 czerwca 2026
Falubaz ma nowego dyrektora
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026