Dzisiaj zielonogórscy radni zbiorą się na sesji nadzwyczajnej. W planie jest podjęcie uchwał w 3 sprawach. To zmiany w budżecie miasta na rok 2025 oraz wieloletniej prognozie finansowej Zielonej Góry na lata 2025 – 2048 oraz udzielenie pomocy finansowej samorządowi wojewódzkiemu. Chodzi o dotację w kwocie 139 tysięcy złotych na przebudowę pomieszczeń Klinicznego Oddziału Chorób Płuc i utworzenia pracowni bronchoskopii w szpitalu. Początek sesji o godzinie 12.00.
Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Zielona Góra
- Marta Czechowska

fot. Krzysztof Filmanowicz
- Categories: Wiadomości
Powiązane treści
Gala jubileuszowa z okazji 50-lecia działalności Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Filharmonia Zielonogórska zakończyła tegoroczny sezon artystyczny
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Absolutorium kierunku lekarskiego UZ
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
10. Piknik Naukowy Centrum Nauki Keplera
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Trwa Święto Sali Szeptów
Jakub Mielcarz
27 czerwca 2026
Maksymalne ceny paliw w weekend. Będzie drożej
PAP
27 czerwca 2026
Cały kraj objęty ostrzeżeniami II i III stopnia oraz alertem RCB przed upałem
PAP
27 czerwca 2026
27.06.2026 - B.Biały "Kobiece gadanie cz.1 i cz.2"
Radio Zielona Góra
27 czerwca 2026