Ciekawie zapowiada się najbliższa runda spotkań w grupie B I ligi piłkarzy ręcznych.
W sobotę o godzinie 18 Zew Świebodzin podejmie MKS Real Astromal Leszno. Świebodzinianie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli i mają na koncie 38 punktów. Ich rywal jest piąty z dorobkiem 31 punktów. Trudnego spotkania spodziewa się Mariusz Kwiatkowski – jeden ze szkoleniowców Zewu:
Piłkarze ręczni Trójki Nowa Sól świetnie spisują się w ostatnich meczach, ale tym razem poprzeczka zawieszona będzie bardzo wysoko, bo nowosolanie zagrają wyjazdowe spotkanie z wiceliderem tabeli Olimpem Grodków. Kamil Kowalski – rozgrywający Trójki jest jednak dobrej myśli:
Z trzech lubuskich drużyn przynajmniej teoretycznie najłatwiejsze zadanie czeka Olimp AZS UZ. Zielonogórzanie, którzy zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli zagrają wyjazdowy mecz z Orlikiem Brzeg. Rywal akademików jest dziesiąty w tabeli i jak mówi kapitan zielonogórskiej drużyny Hubert Kamiński – jest to zespół nieprzewidywalny:
