Lechia przywozi 3 punkty z Gaci

Cenne 3 punkty w III lidze zdobyła Lechia Zielona Góra. Pokonała na wyjeździe Foto-Higienę Gać 4-3, prowadząc do przerwy 2-1.

Dwa gole dla Lechii strzelił Szymon Kobusiński i po jednym Bartosz Konieczny i Mariusz Kaczmaraczyk.

Lechia w pierwszej połowie prowadziła 2-0, ale przed przerwą dała sobie strzelić kontaktowego gola. Potem w II części spotkania przeważała i wygrywała już 4-1 i znów oddała pole rywalom. Miejscowi strzeli dwie bramki, kontaktową w przedłużonym czasie gry i sędzia zakończył spotkanie.

-Jestem trochę poirytowany, bo dominowaliśmy i wynik nie oddaje tego, co działo się na boisku – mówił nam po spotkaniu Andrzej Sawicki, trener Lechii. Narzekał, że jego zawodnicy „podarowali” rywalom bramki pod koniec obu połów spotkania.

-To bardzo wartościowe punkty – stwierdził tymczasem strzelec dwóch bramek – Szymon Kobusiński i dodawał po meczu, że zwycięstwo zielonogórzan jest całkowicie zasłużone: