Marek Konwa najlepszy w 4 rundzie PP w Zielonej Górze

Zielonogórzanin Marek Konwa z UKS-u Krupiński Suszec wygrał rozgrywaną w Zielonej Górze/Drzonkowie 4 rundę Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym w kategorii ELITA MĘŻCZYZN. Wśród pań wygrała Czeszka Katerina Hladikova.

Konwa trasę prawie 25 km pokonał w czasie 1:00:57 i miał 61 sekund przewagi nad drugim Bartoszem Miklerem i prawie 3,5 minuty nad trzecim Patrykiem Stoszem. Dla zielonogórzanina start i wygrana w jego rodzinnym mieście to wielkie wydarzenie.

Najlepsza z Polek Zuzanna Krzystała z klubu Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team w kategorii OPEN KOBIET zajęła w ogólnej klasyfikacji drugie miejsce za Czeszką Hladikovą pokonując prawie 14 km w czasie 00:40:10.  Hladikowa swoją drogą nie odebrała swojej nagrody na ceremonii dekoracji.