Wakacyjne spacery z księżną i ogrodnikiem w Zatoniu

fot. M. Czechowska

fot. M. Czechowska

Park w Zatoniu to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku zielonogórzan, ale coraz częściej odwiedzają je także goście z innych części Polski i z zagranicy.

W wakacje zielonogórska Informacja Turystyczna zaprasza na wyjątkowe spacery z przewodnikami w historycznych strojach. Uczestników oprowadzają m.in. księżna, ogrodnik i architekt.

– Nie prowadzimy zapisów, wystarczy przyjść – mówił w audycji Latostacja Hubert Małyszczyk z Visit Zielona Góra:

Najbliższy spacer zaplanowano na 9 sierpnia, kolejne odbywać się będą w każdą sobotę do końca wakacji.

Przypomnijmy, nieopodal zabytkowego pałacu w Zatoniu, działa punkt Informacji Turystycznej, w którym można otrzymać mapki, materiały promocyjne oraz pamiątki z regionu.

Exit mobile version