Falubaz piąty, Protasiewicz podsumowuje sezon i zastanawia się co z jego przyszłością

Falubaz Zielona Góra wygrał w piątkowy wieczór z ROW-em Rybnik 58-32 i zakończył sezon w PGE Ekstralidze na 5 miejscu. 

Dziś w zespole z Zielonej Góry – w przeciwieństwie do I meczu z ROW-em przed tygodniem – większość zawodników jechała świetnie.

Prym wiedli: bezbłędny Pawlicki oraz Madsen i Ratajczak, znakomicie po kontuzji dwa biegi pojechał też Hurysz, walczył o punkty Knudsen, a niestety znów słaby występ zanotował Hampel.

Trener Falubazu Piotr Protasiewicz mówił po spotkaniu o meczu, sezonie i o swoje przyszłości w klubie, która nie jest jednoznaczna mimo, że ma ważną umowę:

Jarosław Hampel przyznawał, że mecz i sezon miał słabe – o swojej przyszłości nie chciał się wypowiadać:

Jeśli chodzi o rywali to Piotr Żyto krótko stwierdził, że cały jego zespół pojechał źle choć miał nadzieję na choćby remis:

I jeszcze Gleb Czugunow z zespołu z Rybnika:

 

 

 

Exit mobile version