Święty Mikołaj ponownie wsiadł za kierownicę autobusu i podróżuje po ulicach Zielonej Góry. Jak co roku Miejski Zakład Komunikacji przygotował niespodziankę dla najmłodszych mieszkańców.
Wszyscy pasażerowie zabytkowego Ikarusa otrzymają dziś symboliczny upominek i zrobią pamiątkową fotografię ze św. Mikołajem i jego pomocnikami.
Pierwsze spotkanie odbyło się na przystanku przy ul. Prostej. Wzięło w nim udział kilkanaście osób, które podkreślały, że to wyjątkowa inicjatywa:
– To dla nas wyjątkowa akcja, ponieważ widzimy wiele uśmiechniętych dzieci – przyznaje Oskar Suchodolski z MZK Zielona Góra:
Świąteczny autobus odwiedzi dziś m.in. os. Śląskie, os. Czarkowo, a także Centrum Przesiadkowe. Zabawa zakończy się około godziny 15. Harmonogram przejazdów znajdziecie na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacji.









RADIO ZACHÓD















