Futsaliści AZS-u żegnają się z Pucharem Polski

Na 1/32 finału Pucharu Polski w futsalu zakończył swój udział Eko-Pol AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy w Krośnie Odrzańskim 4-8 przegrali z GKS-em Tychy.

Strzelanie rozpoczął w trzeciej minucie Patryk Trzmiel, który trafił dla akademików, tuż przed przerwą Bartłomiej Sitko i Filip Krzyżowski dołożyli po golu i było 2-1 dla GKS-u.

Trzmiel ponownie był autorem pierwszej bramki, tym razem w drugiej połowie, lecz na jego trafienie odpowiedział Szymon Cichy, a na 4-2 strzelił Paweł Lisiński. AZS odrobił jedną bramkę, dzięki Kornelowi Mużyłowskiemu. Wówczas czerwoną kartkę w zespole tyszan otrzymał Piotr Pytel. Akademicy grając w przewadze doprowadzili do remisu. Gola na 4-4 strzelił Jakub Turowski.

W dogrywce trafiali już tylko zawodnicy GKS-u. W pierwszej połowie zrobił to Szymon Cichy, a w drugiej Bartłomiej Sitko, Filip Czyżowski i Dawid Banaszczyk.