Trwa letnia sesja egzaminacyjna na Uniwersytecie Zielonogórskim

fot: Uniwersytet Zielonogórski

fot: Uniwersytet Zielonogórski

Studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego rozpoczęli letnią sesję egzaminacyjną. W tym roku bierze w niej udział ponad 8500 osób.  

Zmagania z kolokwiami będą trwały dwa tygodnie i zakończą się 3 lipca. Część osób broni także swoich prac dyplomowych.

– Każdy z nas odrobinę się stresuje – podkreślają studenci:

We wrześniu odbędzie się również sesja poprawkowa dla studentów, którzy nie zaliczą egzaminów w pierwszym terminie – mówi Małgorzata Włodarczyk, rzecznik prasowy uczelni:

Inne zasady egzaminacyjne panują na wydziale lekarskim, gdzie zaliczenia odbywają się w trybie ciągłym do 14 września.

Exit mobile version