Najmłodsi mieszkańcy przywitali lato z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury [ZDJĘCIA]

fot: P.Kozubaj

fot: P.Kozubaj

Puszczanie baniek mydlanych, tworzenie biżuterii czy zabawy na huśtawkach – w ten sposób najmłodsi Zielonogórzanie powitali lato. Impreza w ramach cyklu „Cztery Pory ZOK-u” odbyła się w Parku Piastowskim. 

Uczestnicy wydarzenia podkreślali, że lato to idealny czas na zabawę na dworze:

Powitanie lata zorganizował Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Exit mobile version