Koszykarze Zastalu Zielona Góra zakończyli sezon PLK zdobyciem srebrnego medalu. W niedzielę w Warszawie zespół Arkadiusza Miłoszewskiego po meczu miał łzy w oczach – to były łzy smutku po porażce, ale też łzy pożegnania.
Części graczy bowiem nie zobaczymy już w Zastalu w kolejnym sezonie.
Wiadomo, że karierę za oceanem chce robić Jakub Szumert, odchodzą centrzy, ciężko spodziewać się, że będą grać tu Woroniecki czy Lewis. Inni mają oferty z klubów z innych lig. O tym mówił dziś w Radiu Zielona Góra trener Arkadiusz Miłoszewski.
Nasz szkoleniowiec przyznał też, że klub wysłał zgłoszenie do Basketball Champions League. Chce zagrać przynajmniej w eliminacjach.
