A.Miłoszewski – Zastal srebrny i co dalej?

Koszykarze Zastalu Zielona Góra zakończyli sezon PLK zdobyciem srebrnego medalu. W niedzielę w Warszawie zespół Arkadiusza Miłoszewskiego po meczu miał łzy w oczach – to były łzy smutku po porażce, ale też łzy pożegnania. 

Części graczy bowiem nie zobaczymy już w Zastalu w kolejnym sezonie. 

Wiadomo, że karierę za oceanem chce robić Jakub Szumert, odchodzą centrzy, ciężko spodziewać się, że będą grać tu Woroniecki czy Lewis. Inni mają oferty z klubów  z innych lig. O tym mówił dziś w Radiu Zielona Góra trener Arkadiusz Miłoszewski. 

Nasz szkoleniowiec przyznał też, że klub wysłał zgłoszenie do Basketball Champions League. Chce zagrać przynajmniej w eliminacjach. 

Exit mobile version