Giganci jak burza przeszli przez ćwierćfinał PLB

fot. Facebook/Giganci Zielona Góra

fot. Facebook/Giganci Zielona Góra

Giganci Zielona Góra awansowali do turnieju final four dywizji drugiej Polskiej Ligi Baseballu.

W ćwierćfinale Zielonogórzanie dwukrotnie pokonali Bizony Rzeszów – najpierw 19:1, a następnie 7:0. O występie drużyny oraz nadchodzącym turnieju finałowym mówi trener Artur Szałankiewicz:

Exit mobile version