Co dalej z terenem przy ul. Foluszowej? Mieszkańcy zbierają pomysły

Montaż ławek czy utworzenie siłowni pod chmurką – to tylko niektóre z pomysłów na zagospodarowanie opuszczonego terenu przy ul. Foluszowej.

Na terenie dawnych ogródków działkowych odbyło się spotkanie w trakcie którego zastanawiano się w jaki sposób należy zmienić to miejsce. 

– Potrzebujemy terenu do odpoczynku – przyznają mieszkańcy osiedla Zacisze:

Zdaniem Karoliny Walko, organizatorki konsultacji, teren nie wymaga dużych zmian:

– Teren wymaga uporządkowania – podkreśla radna Joanna Liddane:

Mieszkańcy chcą zgłosić swoje pomysły do najbliższej edycji budżetu obywatelskiego. 

Przypomnijmy – pierwotnie na terenie dawnych ogródków działkowych miała powstać farma fotowoltaiczna, jednak po rozmowach z mieszkańcami, miasto zrezygnowało z tego pomysłu. 

Exit mobile version