Piotr Bujewicz z Gwardii Zielona Góra został drużynowym mistrzem świata juniorów w strzelectwie.
W zawodach w niemieckim Suhl drużyna w składzie: Ivan Rakitski (Kaliber Białystok), Wiktor Kopiwoda (Grot Płock) i Piotr Bujewicz zdobyła złoto w konkurencji 10m pistolet pneumatyczny, uzyskując odpowiednio 581, 575 i 564 pkt. A tak o swoim występie mówi zawodnik Gwardii:
