Ponad 500 tys. przejechanych kilometrów i 2033 użytkowników – trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Obecnie Zielona Góra zajmuje 11. miejsce w skali kraju, ustępując m.in. Gorzowowi Wielkopolskiemu. Akcja potrwa do końca czerwca.
Jak mówi Katarzyna Fedro, lokalna koordynatorka Rowerowej Stolicy Polski, w tym roku w inicjatywie bierze udział zdecydowanie więcej mieszkańców względem lat ubiegłych:
W trakcie weekendu odbędzie się sporo rowerowych imprez, m.in. rodzinny rajd w Zaborze:
Dodajmy, że aby kręcić kilometry, należy zarejestrować się w aplikacji Aktywne Miasta.









RADIO ZACHÓD














