Falubaz ma nowego dyrektora

fot. materiały Falubazu Zielona Góra

fot. materiały Falubazu Zielona Góra

Nowym członkiem zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA został Rafał Prokopiuk. Będzie on pełnił także funkcję dyrektora zarządzającego.

Falubaz podaje, że do jego obowiązków będzie należał m.in. rozwój klubu w kwestiach organizacyjnych, a także rozbudowa sieci partnerów biznesowych. 

Prokopiuk jest kojarzony z Amatorskim Klubem Sportowym Chóragan Zielona Góra, startował w zawodach dla żużlowców-amatorów. Pracował też przy obsłudze zawodów żużlowych.

Exit mobile version