Na eliminacjach swój udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Par Klubowych zakończyli żużlowcy Falubazu.
Zielonogórzanie w składzie: Oskar Hurysz i Damian Ratajczak zajęli trzecie miejsce w eliminacjach w Gdańsku. Ten pierwszy wywalczył 9 punktów, a drugi 8, co dało łącznie 17 „oczek”. Awans uzyskała Polonia Bydgoszcz z 23 punktami oraz KS Toruń z 18.
