Za nami XIV Konferencja Naukowa Konstrukcje Zespolone

fot. Jakub Mielcarz

fot. Jakub Mielcarz

Za nami XIV Konferencja Naukowa „Konstrukcje Zespolone”, która odbyła się na Uniwersytecie Zielonogórskim. Wzięli w niej udział naukowcy i inżynierowie z całej Polski. Podjęli oni tematy związane m.in. z nowymi technologiami, diagnostyką wad technicznych oraz z perspektywami rozwoju.

Jak mówi Wojciech Poręba, prezes Lubuskiej Izby Inżynierów Budownictwa, konstrukcje zespolone są obecne wokół nas:

Konstrukcje zespolone są używane m.in. podczas budowy mostów, wieżowców i bloków, co zaznacza dr hab. inż. Łukasz Drobiec z Politechniki Śląskiej:

– Organizacja tej konferencji to już nasza tradycja – dodaje dr hab. inż. Beata Nowogońska z Instytutu Budownictwa UZ:

W konferencji wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Exit mobile version