Lechia na inaugurację II ligi podejmie Rekord Bielsko-Biała

Beniaminek II ligi piłkarskiej Lechia Zielona Góra na inaugurację 25 lipca podejmie zespół Rekordu Bielsko-Biała.

W zespole Lechii w nowym sezonie zabraknie Łukasza Tumali i Dawida Korzeniowskiego. O terminarzu spotkań i meczach sparingowych mówi Krzysztof Stacewicz – dyrektor zielonogórskiego klubu:

Exit mobile version