Uroczyste apele, wręczanie świadectw i czas podsumowań – dziś uczniowie zakończyli rok szkolny. Prawie 23 tysiące młodych Zielonogórzan ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych rozpoczęło wakacje.
Zapytaliśmy ich, jak oceniają miniony semestr oraz w jaki sposób zamierzają spędzić wolny czas:
Zdaniem Marka Kamińskiego, wiceprezydenta Zielonej Góry, młodzież osiągnęła wiele sukcesów:
– Mierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami – przyznaje Marzena Pulik-Sowińska, p.o. Lubuskiego Kuratora Oświaty:
Uczniowie wrócą do szkół we wtorek, 1 września.









RADIO ZACHÓD




