Ponad 4000 Zielonogórzan w niedzielę na H2Ochli

fot. Jakub Mielcarz

fot. Jakub Mielcarz

Kąpielisko H2Ochla w miniony weekend przeżyło prawdziwe oblężenie. W sobotę i niedzielę MOSIR odnotował łącznie ponad 8 tysięcy wejść na teren obiektu. Mieszkańcy mogli zarówno skorzystać z oferty rekreacyjnej, m.in. zjeżdżalni i boisk do siatkówki, jak i części wypoczynkowej.

Zdaniem mieszkańców, kompleks basenowy w Ochli to idealne miejsce na ochłodę podczas upałów:

Dodajmy, że kąpielisko H2Ochla działa od czerwca 2024 roku.

Exit mobile version