II liga futsalu: AZS zaryzykował i przegrał

W drugiej lidze futsalu AZS UZ przegrał w Zielonej Górze z Madness Chocianów 5:6 (1:3). To pierwsza porażka zielonogórzan w rozgrywkach II ligi, bo wczesniej wygrali z zespołami z Legnicy i z Żar.

Gospodarze kiepsko zagrali w pierwszej połowie, a ekipa gości wykorzystała sytuacje i prowadziła do przerwy 3;1. Po zmianie stron akademicy ruszyli do odrabiania strat. W 30 minucie kontaktową bramkę zdobył Łukasz Hanc, ale Madness skontrował i strzelił czwartego gola. W 33 minucie znów na listę strzelców wpisał sie Łukasz Hanc. Dwie minuty później Jakub Turowski nie wykorzystał rzutu karnego, ale w 36 minucie Michał Greszczyk doprowadził do remisu 4:4. Zielonogórzanie wciąż ryzykowali wycofując bramkarza, ale to goście bezlitośnie wykorzystali błędy AZS-u i prowadzili 6:4. Wynik meczu na 5:6 ustalił Mateusz Biereśniewicz:

Bramki dla AZS-u zdobyli: Łukasz Hanc 2, Jakub Turowski, Michał Greszczyk i Mateusz Biereśniewicz po 1.