Nie zdołali dogonić młodych wrocławian

Koszykarze Intermarche II Zielona Góra przegrali przed własną publicznością z Exact Systems Śląskiem II Wrocław 66:76 w zaległym meczu II ligi.

Gospodarze musieli radzić sobie bez Kacpra Mąkowskiego i Kacpra Traczyka, którzy wraz z pierwszym zespołem Stelmetu Enei BC pojechali na turniej Pucharu Polski do Warszawy. Zielonogórzanie przegrali pierwszą kwartę 17:23, a drugą – 10:11. Generalnie w pierwszych 20 minutach mieli problemy w ataku.

Druga połowa była lepsza w wykonaniu naszego zespołu (III kwarta – 23:20 dla Intermarche II), jednak nie zdołali oni dogonić młodych wrocławian, chociaż na jedną minutę i 38 sekund do zakończenia spotkania przegrywali zaledwie 64:67. Ostatecznie przegrali IV kwartę 16:22 i cały mecz 66:76.