Efektowna wygrana Tęczy z TS Przylep

Marek Staniszewski

W czwartej lidze piłkarskiej – świetna inauguracja w wykonaniu wicelidera tabeli Tęczy Krosno Odrzańskie. Zespół trenera Macieja Kulikowskiego rozgromił TS Masterchem Przylep 4:0.

Gospodarze zdobyli pierwszego gola już w 1 minucie, gdy bramkarza zespołu gości pokonał Marcin Piec. Tuż przed przerwą w 38 minucie na 2:0 podwyższył Patryk Druchliński. Wyższość gospodarzy nie podlegała dyskusji, a TS Przylep oddał tylko jeden celny strzał na bramkę Tęczy. Po zmianie stron goście próbowali stwarzać sytuacje bramkowe, ale na listę zdobywców goli znów wpisywali się piłkarze Tęczy. W 53 minucie na 3:0 trafił Paweł Cierach, a w 79 minucie wynik meczu ustalił Marek Szymczak:

Więcej o inauguracji p[iłkarskiej wiosny w Krosnie Odrzańskim w poniedziałkowym Magazynie Sportowym.