Emilia Czerwińska z szóstym z rzędu tytułem mistrzyni Polski

skf boksing

Szósty tytuł z rzędu w mistrzostwach Polski full contact seniorek zdobyła Emilia Czerwińska z SKF Boksing Zielona Góra. Podczas turnieju w Swarzędzu w finale wagi do 60 kg zielonogórzanka pokonała Monikę Puzio z Krakowskiej Szkoły Sportowej Smok.

Teraz przed Emilią Czerwińską występy międzynarodowe, a najważniejszą walką będzie obrona pasa zawodowej mistrzyni świata:

W turnieju w Swarzędzu z zawodników SKF Boksing tytuły mistrza Polski zdobył także: Przemysław Kacieja w wadze do 63,5 kg, który w finale wygrał z Sebastianem Samiłą z KS Alkon Szczecin. Na najwyższym stopniu podium wśród juniorów młodszych w kategorii powyżej 81 kg stanął Hubert Nowak, który wygrał z Ernestem Figurą z Radomskiego Klubu Kickboxingu Kick-Sport.