SKM Zastal nie zagra w finale mistrzostw Polski u-14

Koszykarze SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra przegrali z Twardymi Piernikami Toruń 43-74 w drugim meczu w półfinałach mistrzostw Polski do lat 14. Była to druga porażka podopiecznych Bogusława Onufrowicza i wiadomo już, że młodzi Zastalowcy nie wywalczą awansu do turnieju finałowego.

Dzisiejszy mecz trzeba właściwie nazwać meczem bez historii – gospodarze prowadzili wysoko od pierwszych minut, po pierwszej kwarcie już 25-10 i zielonogórska młodzież już tylko goniła miejscowych, którzy zresztą w ostatniej kwarcie podkręcili tempo i wygrali 31 punktami.

SKM Zastal Fatto Developer Zielona Góra – Twarde Pierniki Toruń 43-74(10-25, 17-11, 11-18, 5-20).

Oto co po meczu powiedział nam jeden z graczy SKM Zastal – Milan Żeromski, którego podpytaliśmy też o pojedynek zielonogórsko-toruński w półfinale EBL: