Błędy i porażka młodzieży z APMM

Ekipa Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Zielona Góra prowadziła już 1:0, aby ostatecznie przegrać z Piastem Gliwice 1:3 w meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15. Dwa gole młodzi zielonogórzanie stracili w samej końcówce tego pojedynku.

Do Zielonej Góry przyjechał najsłabszy zespół grupy C. APMM liczyła na komplet punktów, bowiem przed tym meczem była tylko o jedno miejsce w tabeli wyżej od Piasta.

Do przerwy był bezbramkowy remis. W drugiej połowie zielonogórzanie otworzyli wynik tego spotkania. Konkretnie zrobił to Kajetan Szubra, po zamieszaniu w polu karnym rywala.

Później, po błędzie zielonogórskiej obrony zespół ze Śląska wyrównał i było 1:1. Piast strzelił jeszcze dwie bramki w końcowych fragmentach spotkania, również po błędach defensywy APMM i ostatecznie zwyciężył 3:1.

Trener APMM, Hubert Więckowski:

Po niedzielnym meczu zielonogórzanie spadli na ostatnie, ósme miejsce w tabeli swojej grupy CLJ U-15.