Trzy wygrane zawodników SKF Boksing w Szczecinie

Zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra trzykrotnie triumfowali w Szczecinie podczas VIII edycji Polish Fighter Cup.

Jakub Zimoch wygrał w kategorii do 81 kg juniorów w wersji low kick. W walce finałowej zielonogórzanin pokonał Michała Dymkowskiego z KS Sporty Walki Piła.

Kolejny z zielonogórskich zawodników Sławomir Malik stoczył dwa pojedynki wśród juniorów do 63 kg. Pokonał przed czasem Cezarego Nowackiego, a w finale Patryka Szulca.

Bardzo dobrze zaprezentował się najbardziej doświadczony w tym gronie Damian Tyszkiewicz, który rywalizował w low kick w kategorii do 75 kg seniorów. W drodze po złoto stoczył trzy pojedynki. W pierwszej walce pokonał Artura Rawskiego z KS Smok Toruń. W półfinale zwyciężył Macieja Zacholskiego z KKT Bałtyk Koszalin. Pojedynek finałowy stoczył z Damianem Bielickim z Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec. Damian Tyszkiewicz jeszcze niedawno startował i trenował w Holandii: