Każdy pieszy i rowerzysta powinien pamiętać o swoim bezpieczeństwie i zadbać o to, aby być widocznym. Kamizelka odblaskowa, breloczek, opaska czy nawet zwykła latarka sprawią, że poruszając się przy słabo oświetlonej drodze, będziemy lepiej widoczni dla nadjeżdżającego kierowcy.
Bądź odblaskowy
- Radio Zielona Góra

fot. KWP Gorzów Wlkp.
- Categories: Bez kategorii
- Tags: Moto
Powiązane treści
Jechał 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „dziewięćdziesiątka”
Aurelia Adaszyńska
25 czerwca 2026
Śmiertelny wypadek na S3 pod Zieloną Górą
Aurelia Adaszyńska
23 czerwca 2026
Od 8 czerwca utrudnienia przy wyjeździe ze szpitala
Marta Czechowska
5 czerwca 2026
Kaski obowiązkowe na rower i e-hulajnogę. Kogo obejmują nowe przepisy?
PAP
3 czerwca 2026
Niski stan rzeki i remont. Nieczynne przeprawy promowe przez Odrę
PAP
1 czerwca 2026
Brawurowa jazda motocyklisty w Zielonej Górze zakończona gigantyczną karą
Daniel Niemyt
28 maja 2026