Dwa tytuły i w sumie cztery medale SKF Boksing w Warszawie

Cztery medale zdobyli przedstawiciele Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Boksing Zielona Góra podczas ostatnich Mistrzostw Polski seniorów i juniorów w kick boxingu w formule K-1.

Złoty medal i tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw zdobyła Emilia Czerwińska startująca w kat. pon. 60 kg seniorek. Złoty medal i tytuł MP do Zielonej Góry po raz czwarty w swojej karierze przywiózł Przemysław Kacieja (kat. pon. 63,5 kg, w gronie seniorów). Ponadto srebrny medal zdobył Jakub Zimoch, który rywalizował w gronie juniorów młodszych w kategorii wagowej pon. 75 kg. Po medal brązowy sięgnęła Ewa Boś, która walczyła w gronie seniorek w kat. pon. 48 kg.

O szczegółach mówi trener Bogumił Połoński, który był zadowolony z osiągnięć swoich podopiecznych w Warszawie: