Znakomicie tylko na początku. Stelmet przegrał w Ostrowie

Koszykarze Stelmetu ENEA BC Zielona Góra przegrali w Ostrowie ze Stalą 70:78 w najciekawszym meczu PLK.

Stelmet zaczął rewelacyjnie. Pierwszą kwartę mistrzowie Polski wygrali aż 26:10. Niestety w kolejnych Stal była już lepsza. Do przerwy jeszcze prowadzenie gości 41:32, ale po 30 minutach ostrowianie objęli prowadzenie 57:50. Ostatecznie Stelmet przegrał różnica 8 punktów.

BM Slam Stal Ostrów Wlkp. – Stelmet Enea BC Zielona Góra 78:70 (10:26, 22:15, 25:9, 21:20).

Punkty:

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.: Nikola Markovic 19, Aaron Johnson 10, Mateusz Kostrzewski 9, Jure Skific 9, Michał Chyliński 9, Marc Carter 8, Grzegorz Surmacz 7, Szymon Łukasiak 4, Tomasz Ochońko 3, Stephen Holt 0, Łukasz Majewski 0.

Stelmet Enea BC Zielona Góra: Łukasz Koszarek 13, Boris Savovic 13, James Florence 11, Vladimir Dragicevic 9, Martynas Gecevicius 8, Thomas Kelati 6, Przemysław Zamojski 6, Adam Hrycaniuk 2, Edo Muric 2, Filip Matczak 0, Jarosław Mokros 0, Alex Hernandez 0.