Stelmet udanie rozpoczął play off. Rosa pokonana!

Nie było łatwo, ale udało się. Koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra musieli gonić Rosę Radom, ale ostatecznie udało im się pokonać pierwszego rywala w play off – 104:97!

Ależ mecz, ależ emocje! Tutaj już nie ma żartów, bo to mecze o stawkę. Wygrywasz – rywalizujesz dalej. Pierwsza kwarta zakończyła się zwycięstwem radomian, którzy po pierwszych dziesięciu minutach prowadzili 25:24. Po pierwszej połowie mieliśmy remis – 46:46!

To zwiastowało jeszcze większe emocje po przerwie. I faktycznie tak było! Rosa już prowadziła, ale Stelmet zaciekle gonił, bo chciał zwyciężył pierwszy mecz w swojej twierdzy. Udało mu się to, chociaż końcówka była bardzo nerwowa. Tutaj działy się najważniejsze rzeczy!

Posłuchajcie sami ostatnich kilkudziesięciu sekund tego spotkania i podsumowania meczu w wykonaniu Jacka Białogłowego, który je relacjonował:

Przypomnijmy, że rywalizacja toczy się do trzech wygranych. Drugi mecz w hali CRS już w sobotę!