Sparing 4-ligowców – Falubaz przegrywa z Tęczą

Piłkarze KS Falubazu Granbud Zielona Góra przegrali kolejny sparring przed rozgrywkami 4 ligi. A przegrali u siebie z innym 4-ligowcem – Tęczą Krosno Odrzańskie 1-2.

Do przerwy był remis 1-1. Falubaz gola zdobył już w 7 minucie – w zamieszaniu podbramkowym strzelił go Mycan. Potem zielonogórzanie dominowali, grali wysokim pressingiem, prowadzili grę, ale w 34 minucie popełnili fatalny błąd w obronie i Tęcza wyrównała. Gola zdobył Patryk Druchliński.

Druga połowa zaczęła się od bezsensownej zabawy obrony i bramkarza Falubazu i po ich prezencie Paweł Cierech strzelił drugą bramkę. Potem Falubaz znów przeważał, miał nawet kilka znakomitych sytuacji do zdobycia gola, ale jego piłkarze pudłowali lub ich strzały bronił bramkarz Tęczy.